. . . topánky, ktoré vás vždy podržia . . .

V salóne Helas Beauty vám ponúkame nami overenú, špičkovú zdravotnú obuv značky Peter Legwood. Jedná sa o  taliansku značku ortopedických vložiek a zdravotnej obuvi. Jej jedinečnosť spočíva v patentovanom systéme AEQUOS, ktorý využíva pôsobenie série tlakových bodov a naklonenia, ktoré dodávajú chodidlám väčšiu stabilitu. Výsledkom je zlepšenie rovnováhy a menšie namáhanie pohybového aparátu. Obuv bola vyvinutá ako regeneračná a je vhodná na celodenné nosenie. S výberom ideálneho modelu vám radi pomôžeme a topánky vám individuálne prispôsobíme vašim chodidlám. 

Tieto topánky obúva hlavne personál v nemocniciach, lekárňach, reštauráciách a školách. Obuv však odporúčame všetkým, ktorí sa chcú aktívne starať o svoje telo, alebo celý deň stoja na nohách.

Patentovaná technológia

Unikátny patentovaný systém AEQUOS zvyšuje stabilitu a znižuje namáhanie pohybového aparátu a chrbtice.

Ekologicky šetrný materiál

Produkty Peter Legwood sú vyrobené z netoxického, antibakteriálneho a pri využití plne recyklovateľného materiálu.

Certifikát ISO20347

Všetky výrobky sú vyvíjané a vyrábané v Taliansku a Modely Bull, Dolphin a Kong spĺňajú požiadavky normy ISO 20347 na pracovnú obuv.

Dámsky model
DOLPHINZdravotná obuv s normou ISO 20347 - pracovná obuv vo viacerých farbách a veľkostiach 35-41, Tmavomodré do veľknosti 42
Dámsky model
SHARKZdravotné žabky do mesta i na pláž dodávané vo viacerých farbách vo veľkostiach 35-46
Dámsky model
BULLIdeálna celoročná obuv spĺňajúca požiadavky ISO 20347 na pracovnú obuv vo viacerých farbách a veľkostiach 35-48
Previous slide
Next slide
Pánsky model
KONGZdravotná obuv určená mužom spĺňajúca normu ISO 20347 - pracovná obuv. Model sa dodáva vo veľkostiach 41-47
Pánsky model
BULLIdeálna celoročná zdravotná obuv založená na systéme AEQUOS a súčasne spĺňajúca normu ISO20347 - pracovná obuv. Dodávaná vo viacerých farbách a veľkostiach 35-48.
Pánsky model
SHARKZdravotné žabky, ktorých funkčnosť je založená na systéme AEQUOS dodávané vo viacerých farbách a veľkostiach 35-46.
Previous slide
Next slide
Detský model
DOLPHINZdravotná obuv určená väčším deťom, spĺňajúca požiadavky normy ISO20347 s protišmykovou podrážkou. Dodávaný vo viacerých farbách a veľkostiach 35-42.
Dámsky model
SHARKDetská obuv je charakteristická väčšou hĺbkou topánky a zvýšenou ochranou členku, ktorá ma predísť vyzúvaniu. Dodávané vo viacerých farbách a veľkostiach 24-35
Previous slide
Next slide